Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Elemente izolatie termica
- Număr anunț
- DA20881879
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA GRADINA ZOOLOGICA (CUI 4505375)
- Furnizor / câștigător
- ROMOFFICE GRUP SRL (CUI RO15808056)
- Cod CPV
- 19521200-6 · Placi din polistiren (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.449,32 RON
- Valoare atribuită
- 1.449,32 RON
- Data publicării
- 20.07.2018 11:31
- Termen limită
- 25.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.07.2018 12:51
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.449,32 RON
din 1.449,32 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro