Ofertă acceptată Cumpărare directă

DECAPSATOR

Număr anunț
DA20877998
Autoritate contractantă
CASA JUDETEANA DE PENSII GORJ (CUI 13596682)
Furnizor / câștigător
ZEUS SRL (CUI RO2159860)
Cod CPV
30197321-2 · Decapsatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3,34 RON
Valoare atribuită
3,34 RON
Data publicării
19.07.2018 15:46
Termen limită
24.07.2018 17:00
Data finalizării
19.07.2018 16:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3,34 RON

din 3,34 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.