Ofertă acceptată
Cumpărare directă
perdea dus vinil
- Număr anunț
- DA20876629
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Sector 1 (CUI 15318810)
- Furnizor / câștigător
- ITALBOX IMPORT EXPORT SRL (CUI RO13094104)
- Cod CPV
- 19000000-6 · Produse din piele, materiale textile, din plastic si din cauciuc (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 474 RON
- Valoare atribuită
- 474 RON
- Data publicării
- 19.07.2018 14:23
- Termen limită
- 24.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.07.2018 14:31
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
474 RON
din 474 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro