Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 1,9% sub estimat
Incarcatura BG 11 Kg
- Număr anunț
- DA20882173
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Caras Severin (CUI 9759188)
- Furnizor / câștigător
- BUTAN GAS ROMANIA S.R.L. (CUI RO8297854)
- Cod CPV
- 09122210-5 · Butan lichefiat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 699,20 RON
- Valoare atribuită
- 685,76 RON 1,9% sub estimat
- Data publicării
- 20.07.2018 11:46
- Termen limită
- 25.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.07.2018 13:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
685,76 RON
din 699,20 RON estimat
1,9%
Adjudecat la 98,1% din estimat · economie 13,44 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.