Ofertă refuzată Cumpărare directă

REPARATIE DACIA AUTOUTILITARA GL57CJG

Număr anunț
DA21031849
Autoritate contractantă
Serviciul Public Judetean de Administrare a Domeniului Public si Privat Galati (CUI 12174981)
Furnizor / câștigător
KILLTEC SRL (CUI RO6245590)
Cod CPV
50112100-4 · Servicii de reparare a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.024,79 RON
Valoare finală
5.024,79 RON
Data publicării
20.08.2018 11:27
Termen limită
25.08.2018 17:00
Data finalizării
25.08.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.