Ofertă acceptată Cumpărare directă

pachet

Număr anunț
DA20878491
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala George Valsan (CUI 24018218)
Furnizor / câștigător
CONTE IMPEX SRL (CUI RO4596543)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
411,76 RON
Valoare atribuită
411,76 RON
Data publicării
19.07.2018 22:23
Termen limită
25.07.2018 17:00
Data finalizării
20.07.2018 15:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

411,76 RON

din 411,76 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.