Ofertă acceptată Cumpărare directă

BANDA ADEZIVA 48x66

Număr anunț
DA20878033
Autoritate contractantă
CASA JUDETEANA DE PENSII GORJ (CUI 13596682)
Furnizor / câștigător
ZEUS SRL (CUI RO2159860)
Cod CPV
44424200-0 · Banda adeziva (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5,84 RON
Valoare atribuită
5,84 RON
Data publicării
19.07.2018 15:50
Termen limită
24.07.2018 17:00
Data finalizării
19.07.2018 16:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5,84 RON

din 5,84 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.