Atribuită Cumpărare directă

NESTLE CEREALE COPII OREZ 250G// anexa referat 412- 05.03.2024

Număr anunț
DA35201058
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU (CUI 4278728)
Furnizor / câștigător
DR.MAX S.R.L. (CUI 9378655)
Cod CPV
03211000-3 · Cereale (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
689,40 RON
Data publicării
07.03.2024 13:46
Data finalizării
11.03.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

689,40 RON