Ofertă acceptată Cumpărare directă

SRCF BRASOV-Carburator HS 277A

Număr anunț
DA20844347
Autoritate contractantă
Compania Nationala de Cai Ferate "CFR" - SA (CUI RO11054529)
Furnizor / câștigător
EXPLOSIV GROUP SRL (CUI 16227310)
Cod CPV
42124211-6 · Piese pentru pompe de combustibil (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
377,31 RON
Valoare atribuită
377,31 RON
Data publicării
16.07.2018 09:24
Termen limită
21.07.2018 17:00
Data finalizării
20.07.2018 09:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

377,31 RON

din 377,31 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.