Ofertă acceptată Cumpărare directă

REPARATIE IMPRIMANTĂ HP SI UNITATE IMAGINE XEROX WC5222

Număr anunț
DA20800414
Autoritate contractantă
Comuna Vitomiresti (CUI 4394951)
Furnizor / câștigător
ROCOM ALC HOLDING S.R.L. (CUI RO34010173)
Cod CPV
30124100-5 · Cuptoare (fuser) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.400 RON
Valoare atribuită
1.400 RON
Data publicării
09.07.2018 11:17
Termen limită
21.07.2018 17:00
Data finalizării
20.07.2018 08:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.400 RON

din 1.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.