Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Teotard 200mg*40cps.elib.prel (THEOPHYLLINUM) - 6895
- Număr anunț
- DA20882147
- Autoritate contractantă
- Spital Pneumoftiziologie Izvoru (CUI 4352638)
- Furnizor / câștigător
- ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI RO8955860)
- Cod CPV
- 33673000-8 · Medicamente impotriva maladiilor obstructive ale cailor respiratorii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 360,50 RON
- Valoare atribuită
- 360,50 RON
- Data publicării
- 20.07.2018 11:45
- Termen limită
- 25.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.07.2018 14:56
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
360,50 RON
din 360,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro