Ofertă acceptată
Cumpărare directă
INCARCARE BULETII HELIU 6.0, 50 L, 200 BAR
- Număr anunț
- DA20881661
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR IALOMITA (CUI 4231652)
- Furnizor / câștigător
- LINDE GAZ ROMANIA SRL (CUI RO8721959)
- Cod CPV
- 98300000-6 · Servicii diverse (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.482 RON
- Valoare atribuită
- 3.482 RON
- Data publicării
- 20.07.2018 11:19
- Termen limită
- 25.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.07.2018 12:55
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.482 RON
din 3.482 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro