Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 0,1% sub estimat

Lucrari de amenajare a platoului de acces in cladirea Primariei Carasova , reparatii zid de sprijin,

Număr anunț
DA20879940
Autoritate contractantă
Comuna Carasova (Primaria) (CUI 3227661)
Furnizor / câștigător
MILOVAN CONSTRUCT SRL (CUI 19820133)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
90.000 RON
Valoare atribuită
89.950,51 RON 0,1% sub estimat
Data publicării
20.07.2018 09:48
Termen limită
25.07.2018 17:00
Data finalizării
20.07.2018 10:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

89.950,51 RON

din 90.000 RON estimat 0,1%

Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 49,49 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.