Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET MEDICAM.+MAT.SANITARE

Număr anunț
DA20878802
Autoritate contractantă
SPORT CLUB MUNICIPAL GLORIA BUZAU (CUI 38078481)
Furnizor / câștigător
HEPITES FARM SRL (CUI RO1166517)
Cod CPV
33000000-0 · Echipamente medicale, produse farmaceutice si produse de ingrijire personala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.897,18 RON
Valoare atribuită
1.897,18 RON
Data publicării
20.07.2018 08:31
Termen limită
25.07.2018 17:00
Data finalizării
20.07.2018 12:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.897,18 RON

din 1.897,18 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.