Ofertă acceptată Cumpărare directă

Test QC analizor LC 480

Număr anunț
DA20877296
Autoritate contractantă
DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR ARAD (CUI 3519852)
Furnizor / câștigător
ROCHE ROMANIA SRL (CUI 17551047)
Cod CPV
98300000-6 · Servicii diverse (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.406 RON
Valoare atribuită
4.406 RON
Data publicării
19.07.2018 15:02
Termen limită
24.07.2018 17:00
Data finalizării
20.07.2018 09:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.406 RON

din 4.406 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.