Ofertă acceptată Cumpărare directă

Masa servita - cina

Număr anunț
DA20875414
Autoritate contractantă
CENTRUL DE CULTURA "AUGUSTIN BENA" ALBA (CUI 22474900)
Furnizor / câștigător
LEXUS PROD SRL (CUI RO33711441)
Cod CPV
55300000-3 · Servicii de restaurant si de servire a mancarii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.266,84 RON
Valoare atribuită
4.266,84 RON
Data publicării
19.07.2018 13:19
Termen limită
24.07.2018 17:00
Data finalizării
20.07.2018 11:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.266,84 RON

din 4.266,84 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.