Ofertă acceptată Cumpărare directă

Diverse piese si materiale

Număr anunț
DA20862365
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA TEHNICA GHEORGHE ASACHI DIN IASI (CUI 4701606)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
42530000-0 · Piese pentru echipamente de refrigerare si congelare si pompe termice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
599,65 RON
Valoare atribuită
599,65 RON
Data publicării
18.07.2018 09:41
Termen limită
23.07.2018 17:00
Data finalizării
20.07.2018 09:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

599,65 RON

din 599,65 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.