Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reumplere toner

Număr anunț
DA20874072
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PP NR. 21 (CUI 29357029)
Furnizor / câștigător
MUNCONS SRL (CUI RO14581515)
Cod CPV
30125110-5 · Toner pentru imprimantele laser/faxuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
387,08 RON
Valoare atribuită
387,08 RON
Data publicării
19.07.2018 12:05
Termen limită
24.07.2018 17:00
Data finalizării
20.07.2018 09:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

387,08 RON

din 387,08 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.