Ofertă acceptată Cumpărare directă

CARTUS TONER BLACK ORIGINAL HP LASERJET M1522 NF si CARTUS TONER BLACK ORIGINAL HP LASERJET 2055d

Număr anunț
DA20867038
Autoritate contractantă
BIBLIOTECA ACADEMIEI ROMANE (CUI 4283414)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
509,75 RON
Valoare atribuită
509,75 RON
Data publicării
18.07.2018 13:47
Termen limită
25.07.2018 17:00
Data finalizării
20.07.2018 09:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

509,75 RON

din 509,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.