Ofertă acceptată Cumpărare directă

pachet piese IT IPJ IASI conform comenzii nr. 166

Număr anunț
DA20875241
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE JUDETEAN IASI (CUI 4541831)
Furnizor / câștigător
SHAROLT GROUP SRL (CUI RO2329841)
Cod CPV
30237000-9 · Piese si accesorii pentru computere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.843 RON
Valoare atribuită
2.843 RON
Data publicării
19.07.2018 13:10
Termen limită
24.07.2018 17:00
Data finalizării
19.07.2018 14:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.843 RON

din 2.843 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.