Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de procesare de date in aplicatia SIIIR perioada 01 aug-31dec 2018

Număr anunț
DA20874257
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Speciala nr.8 (CUI 4602106)
Furnizor / câștigător
TIMES CONSULTING SRL (CUI RO12292472)
Cod CPV
72310000-1 · Servicii de procesare de date (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.000 RON
Valoare atribuită
2.000 RON
Data publicării
19.07.2018 12:15
Termen limită
24.07.2018 17:00
Data finalizării
19.07.2018 12:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.000 RON

din 2.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.