Ofertă acceptată Cumpărare directă

Zugraveli si reparatii Sala de Sport din loc Mihai Viteazu, jud. Cluj

Număr anunț
DA20873750
Autoritate contractantă
COMUNA MIHAI VITEAZU (CUI 4378832)
Furnizor / câștigător
FLORIS JUNIOR CONSTRUCT S.R.L. (CUI 22177004)
Cod CPV
45453100-8 · Lucrari de renovare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
19.908 RON
Valoare atribuită
19.908 RON
Data publicării
19.07.2018 11:46
Termen limită
24.07.2018 17:00
Data finalizării
20.07.2018 08:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

19.908 RON

din 19.908 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.