Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cosit mecanic iarba si buruieni indifferent de marime

Număr anunț
DA20879890
Autoritate contractantă
COMUNA MAURENI (CONSILIUL LOCAL MAURENI) (CUI 3227491)
Furnizor / câștigător
TIMPASS EDEN S.R.L. (CUI 25473420)
Cod CPV
77312000-0 · Servicii de inlaturare a buruienilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.150 RON
Valoare atribuită
6.150 RON
Data publicării
20.07.2018 09:45
Termen limită
25.07.2018 17:00
Data finalizării
20.07.2018 09:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.150 RON

din 6.150 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.