Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii artistice pentru Zilele orasului
- Număr anunț
- DA20878715
- Autoritate contractantă
- ORASUL LEHLIU-GARA (CUI 16300713)
- Furnizor / câștigător
- CONCERTE 100% LIVE S.R.L. (CUI 39087852)
- Cod CPV
- 92312000-1 · Servicii artistice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 96.000 RON
- Valoare atribuită
- 96.000 RON
- Data publicării
- 20.07.2018 08:19
- Termen limită
- 25.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.07.2018 10:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
96.000 RON
din 96.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro