Ofertă acceptată Cumpărare directă

Proiectare si executie modernizare drumuri comuna Budesti , jud. Valcea

Număr anunț
DA20876681
Autoritate contractantă
Comuna Budesti (CUI 2574085)
Furnizor / câștigător
REIMAR CONSTRUCT S.R.L. (CUI 14341245)
Cod CPV
45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
325.500 RON
Valoare atribuită
339.450 RON
Data publicării
19.07.2018 14:26
Termen limită
24.07.2018 17:00
Data finalizării
20.07.2018 10:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

339.450 RON

din 325.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.