Ofertă acceptată Cumpărare directă

Sistem radar didactic cf. anunt nr. ADV1014504 din 03.07.2018

Număr anunț
DA20865021
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII UM 01932 Brasov (CUI 4443256)
Furnizor / câștigător
SANGARI ENGINEERING SERVICES (ROMANIA) SRL (CUI RO9766541)
Cod CPV
34932000-9 · Sisteme radar (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
117.647 RON
Valoare atribuită
117.647 RON
Data publicării
18.07.2018 11:53
Termen limită
25.07.2018 17:00
Data finalizării
20.07.2018 15:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

117.647 RON

din 117.647 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.