Ofertă acceptată
Cumpărare directă
KIT CATETER DIALIZA/ HEMOFILTRARE 2 LUM 6-14FR / 10-24cm
- Număr anunț
- DA20880299
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL CLINIC FUNDENI (CUI RO4204003)
- Furnizor / câștigător
- KAPAMED INTERNATIONAL SRL (CUI RO29589509)
- Cod CPV
- 33171000-9 · Instrumente pentru anestezie si pentru reanimare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.128 RON
- Valoare atribuită
- 1.128 RON
- Data publicării
- 20.07.2018 10:07
- Termen limită
- 25.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.07.2018 10:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.128 RON
din 1.128 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro