Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Plug zapada pentru tractor 80 cai putere
- Număr anunț
- DA20879325
- Autoritate contractantă
- Comuna Balacita (CUI 6304246)
- Furnizor / câștigător
- FURNIZORUL MEU SRL (CUI RO27602920)
- Cod CPV
- 43313100-1 · Pluguri pentru zapada (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 14.379 RON
- Valoare atribuită
- 14.379 RON
- Data publicării
- 20.07.2018 09:08
- Termen limită
- 25.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.07.2018 10:20
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
14.379 RON
din 14.379 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro