Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 1,7% sub estimat
MULTIBIC POTASSIUM-FREE,5000ML
- Număr anunț
- DA20881353
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE NEFROLOGIE "DR. CAROL DAVILA (CUI 4382469)
- Furnizor / câștigător
- DIRECT PHARMA LOGISTICS SRL (CUI RO31647962)
- Cod CPV
- 33692800-5 · Solutii de dializa (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.400 RON
- Valoare atribuită
- 2.360 RON 1,7% sub estimat
- Data publicării
- 20.07.2018 11:02
- Termen limită
- 25.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.07.2018 12:44
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.360 RON
din 2.400 RON estimat
1,7%
Adjudecat la 98,3% din estimat · economie 40 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.