Ofertă acceptată
Cumpărare directă
POP-4 (384)POLYMER 3500 SERIES EACH
- Număr anunț
- DA20878523
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL DE MEDICINA LEGALA IASI (CUI 13752374)
- Furnizor / câștigător
- ANTISEL RO SRL (CUI RO27040635)
- Cod CPV
- 33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.246,40 RON
- Valoare atribuită
- 2.246,40 RON
- Data publicării
- 20.07.2018 07:14
- Termen limită
- 25.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.07.2018 10:26
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.246,40 RON
din 2.246,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro