Ofertă acceptată Cumpărare directă

COMBINATII / Tonotil -N 10 ml x 10 fiole

Număr anunț
DA20876488
Autoritate contractantă
Spitalul de Boli infectioase si Psihiatrie Baia Mare (CUI 3627501)
Furnizor / câștigător
FILDAS TRADING SRL (CUI RO4851409)
Cod CPV
33600000-6 · Produse farmaceutice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.157 RON
Valoare atribuită
3.157 RON
Data publicării
19.07.2018 14:14
Termen limită
25.07.2018 17:00
Data finalizării
20.07.2018 15:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.157 RON

din 3.157 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.