Ofertă acceptată
Cumpărare directă
DIAZEPAM DESITIN(R) SOLUTIE RECTALA 5mg / DIAZEPAMUM
- Număr anunț
- DA20875765
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL CODLEA (CUI 4317550)
- Furnizor / câștigător
- PHARMA SA (CUI RO13591928)
- Cod CPV
- 33680000-0 · Articole farmaceutice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 44,19 RON
- Valoare atribuită
- 44,19 RON
- Data publicării
- 19.07.2018 13:37
- Termen limită
- 24.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.07.2018 14:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
44,19 RON
din 44,19 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro