Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIE PANOU LED

Număr anunț
DA21062780
Autoritate contractantă
COMUNA AFUMATI (CUI 5001953)
Furnizor / câștigător
ADA ELECTRIC SRL (CUI RO15449068)
Cod CPV
31524120-2 · Plafoniere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
184,88 RON
Valoare atribuită
184,88 RON
Data publicării
23.08.2018 17:18
Termen limită
29.08.2018 17:00
Data finalizării
26.08.2018 17:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

184,88 RON

din 184,88 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.