Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de Dezinsectie, Dezinfectie si Deratizare
- Număr anunț
- DA21058706
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR.46 (CUI 24027224)
- Furnizor / câștigător
- DDD CONSTANCE PERFECT CLEAN SRL (CUI 29210566)
- Cod CPV
- 90921000-9 · Servicii de dezinfectie si de dezinsectie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 969,12 RON
- Valoare atribuită
- 969,12 RON
- Data publicării
- 23.08.2018 12:30
- Termen limită
- 28.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 26.08.2018 19:31
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
969,12 RON
din 969,12 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro