Acasă · Licitații
· Masini, echipament si accesorii de birou, cu exceptia computerelor, a imprimantelor si a mobilierului (Rev.2)
Ofertă refuzată
Cumpărare directă
-HDD intern 1 TB 1 buc x 260 lei -HDD extern 1 buc x 330 lei -cartuse HPCE285 2 buc x 90 lei/buc
- Număr anunț
- DA21040944
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT "BAMBI (CUI 17968479)
- Furnizor / câștigător
- DOT TEHNIC SRL (CUI RO27002429)
- Cod CPV
- 30100000-0 · Masini, echipament si accesorii de birou, cu exceptia computerelor, a imprimantelor si a mobilierului (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 770 RON
- Valoare finală
- 770 RON
- Data publicării
- 21.08.2018 12:07
- Termen limită
- 26.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 26.08.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.