Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ALGIFEN SOL.INJ. 5ML X 5FI (COMBINATII
- Număr anunț
- DA20861192
- Autoritate contractantă
- SPITAL ORASENESC BAIA DE ARAMA (CUI 4337581)
- Furnizor / câștigător
- FARMEXIM SA (CUI RO335278)
- Cod CPV
- 33661200-3 · Analgezice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 255 RON
- Valoare atribuită
- 256,50 RON
- Data publicării
- 18.07.2018 08:17
- Termen limită
- 25.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.07.2018 14:16
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
256,50 RON
din 255 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro