Acasă · Licitații
· Sticlarie pentru laborator, pentru articole de igiena sau pentru industria farmaceutica (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
STICLA BRUNA CU DOP RODAT 5000 ML,STICLA BRUNA 2500 ML ,MOJAR 150 MM cu pistil,STICLA BRUNA 10 ML
- Număr anunț
- DA20874343
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC BALS (CUI 4394846)
- Furnizor / câștigător
- NORD PHARMA SRL (CUI RO14477809)
- Cod CPV
- 33790000-4 · Sticlarie pentru laborator, pentru articole de igiena sau pentru industria farmaceutica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 342,86 RON
- Valoare atribuită
- 342,86 RON
- Data publicării
- 19.07.2018 12:19
- Termen limită
- 24.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.07.2018 13:41
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
342,86 RON
din 342,86 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro