Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 0,4% sub estimat
Achizitionare Motorina Euro5, pe baza de carduri de credit , prin sistem Petrom Card
- Număr anunț
- DA20876921
- Autoritate contractantă
- CONFORT URBAN S.R.L. (CUI RO2746784)
- Furnizor / câștigător
- OMV PETROM MARKETING SRL (CUI RO11201891)
- Cod CPV
- 09134200-9 · Motorina (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 34.632 RON
- Valoare atribuită
- 34.488 RON 0,4% sub estimat
- Data publicării
- 19.07.2018 14:40
- Termen limită
- 24.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.07.2018 16:05
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
34.488 RON
din 34.632 RON estimat
0,4%
Adjudecat la 99,6% din estimat · economie 144 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.