Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET USTENSILE BUCATARIE

Număr anunț
DA20883073
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 01751 Rasnov (CUI 4443337)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
39221000-7 · Echipament de bucatarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.827,73 RON
Valoare atribuită
14.827,73 RON
Data publicării
20.07.2018 12:45
Termen limită
25.07.2018 17:00
Data finalizării
20.07.2018 13:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.827,73 RON

din 14.827,73 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.