Ofertă acceptată
Cumpărare directă
COT PP 40X45 , FURTUN DUS SI SIFON(GIOLYFLEX) CU VENTIL 32X1 1/4
- Număr anunț
- DA21065501
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU (CUI 4278728)
- Furnizor / câștigător
- TOT DISTRIBUTION SRL (CUI 25125336)
- Cod CPV
- 44134000-8 · Coturi (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 185,50 RON
- Valoare atribuită
- 194,50 RON
- Data publicării
- 24.08.2018 10:47
- Termen limită
- 01.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 27.08.2018 07:40
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
194,50 RON
din 185,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro