Ofertă refuzată Cumpărare directă

Aer conditionat Yashido AC-18YDO,18000 btu/h pentru Caminul Cultural din satul Teghes, Domnesti, IF

Număr anunț
DA20858847
Autoritate contractantă
Comuna Domnesti (CUI 4221136)
Furnizor / câștigător
OBIECTIV UNIC S.R.L. (CUI 32827350)
Cod CPV
39717200-3 · Aparate de aer conditionat (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.990 RON
Valoare finală
4.990 RON
Data publicării
17.07.2018 14:20
Data finalizării
20.07.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.