Ofertă acceptată Cumpărare directă

SWITCH ALLIED Telesis 8 port AT-GS910/8E-50

Număr anunț
DA21067514
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC OBSTETRICA GINECOLOGIE CUZA-VODA (CUI 4701320)
Furnizor / câștigător
QUARTZ MATRIX SRL (CUI RO5150840)
Cod CPV
32420000-3 · Echipament de retea (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
637,50 RON
Valoare atribuită
637,50 RON
Data publicării
24.08.2018 12:39
Termen limită
29.08.2018 17:00
Data finalizării
27.08.2018 07:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

637,50 RON

din 637,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.