Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Dish with gripping ring, in standard packaging 146 mm 21 mm 147,0 cm² 5/bag, 20 bags/case
- Număr anunț
- DA21065277
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Medicina si Farmacie "Iuliu Hatieganu" Cluj-Napoca (CUI 4288047)
- Furnizor / câștigător
- BIO AQUA GROUP SRL (CUI RO26406593)
- Cod CPV
- 33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 574,94 RON
- Valoare atribuită
- 574,94 RON
- Data publicării
- 24.08.2018 10:36
- Termen limită
- 29.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 27.08.2018 07:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
574,94 RON
din 574,94 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro