Ofertă acceptată Cumpărare directă

JOC DE ARTIFICII

Număr anunț
DA21054716
Autoritate contractantă
COMUNA FLORESTI (CUI 4485391)
Furnizor / câștigător
EXPLO CAM SRL (CUI RO14968660)
Cod CPV
92360000-2 · Servicii de pirotehnie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.499,90 RON
Valoare atribuită
11.499,90 RON
Data publicării
23.08.2018 08:48
Termen limită
28.08.2018 17:00
Data finalizării
27.08.2018 08:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.499,90 RON

din 11.499,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.