Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Multifunctional laser A3 color Canon imageRUNNER C3025i + Piedestal S1 + Toner C/M/Y/B
- Număr anunț
- DA21067752
- Autoritate contractantă
- Municipiul Sighisoara (CUI 5669309)
- Furnizor / câștigător
- SHAROLT GROUP SRL (CUI RO2329841)
- Cod CPV
- 30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.142 RON
- Valoare atribuită
- 7.142 RON
- Data publicării
- 24.08.2018 12:55
- Termen limită
- 29.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 27.08.2018 08:24
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7.142 RON
din 7.142 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro