Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET REPARATII CURENTE SP. POIANA MARE
- Număr anunț
- DA21067493
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PSIHIATRIE POIANA MARE (CUI 4711561)
- Furnizor / câștigător
- DONMELY COM S.R.L. (CUI RO8465559)
- Cod CPV
- 44411000-4 · Articole sanitare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 46.771,89 RON
- Valoare atribuită
- 46.771,89 RON
- Data publicării
- 24.08.2018 12:38
- Termen limită
- 29.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 27.08.2018 08:28
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
46.771,89 RON
din 46.771,89 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro