- Număr anunț
- DA21069149
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii - Unitatea Militara 01495 Cincu (CUI 4523231)
- Furnizor / câștigător
- JANMAR COM SRL (CUI RO5211602)
- Cod CPV
- 44163100-1 · Tevi (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 624,60 RON
- Valoare atribuită
- 624,60 RON
- Data publicării
- 24.08.2018 14:47
- Termen limită
- 29.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 27.08.2018 08:32
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
624,60 RON
din 624,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro