Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Fraxiparine 5700UI sol.inj*10ser.pre*0.6ml (NADROPARINUM) - 184803596
- Număr anunț
- DA21047213
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE FLORESTI - PRAHOVA (CUI 16616504)
- Furnizor / câștigător
- ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI RO8955860)
- Cod CPV
- 33141550-0 · Heparina (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 216 RON
- Valoare atribuită
- 216 RON
- Data publicării
- 22.08.2018 10:00
- Termen limită
- 27.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 27.08.2018 08:36
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
216 RON
din 216 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro