Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet indicatoare rutiere conform Numar anunt: ADV1020868
- Număr anunț
- DA21069339
- Autoritate contractantă
- ORASUL ABRUD (CUI 4905592)
- Furnizor / câștigător
- TEHNO TRAFIC S.R.L. (CUI RO27931698)
- Cod CPV
- 34992200-9 · Indicatoare rutiere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.416,87 RON
- Valoare atribuită
- 7.416,87 RON
- Data publicării
- 24.08.2018 15:12
- Termen limită
- 29.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 27.08.2018 08:54
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7.416,87 RON
din 7.416,87 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro