Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SCAUN TAURUS/CR SKAY MARO DESCHIS
- Număr anunț
- DA21057193
- Autoritate contractantă
- Liceul Tehnologic "Ştefan cel Mare" Cajvana (CUI 14124203)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 39113000-7 · Diverse scaune (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.748 RON
- Valoare atribuită
- 2.748 RON
- Data publicării
- 23.08.2018 11:12
- Termen limită
- 28.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 27.08.2018 08:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.748 RON
din 2.748 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro